Swedish House Mafia – Rocznica UMF 2013

26 Mar 2015

shm-umf-2013-end-min

Dwa lata temu na Ultra Music Festival 2013, Swedish House Mafia definitywnie zakończyła swoją działalność. Był to ostatni z występów trasy koncertowej o nazwie “One Last Tour”. Do tej pory pamiętam emocje jakie towarzyszyły mi podczas oglądania ich spektaklu. Szczerze mówiąc, to nawet nie chodziło o muzykę, którą można było lubić albo nie. Chodziło o ten magiczny klimat, mieszankę szczęścia, efektów specjalnych ale też smutku, że to ostatni raz. W całym tym wydarzeniu symboliczne jest to, że SHM narodziła się na UMF 2010 i zakończyła trzy lata później również na UMF. Obecnie Axwell i Ingrosso współpracują pod jednym szyldem natomiast Angello skupił się na prowadzeniu własnego labelu Size Records. Jako, że już jutro rozpoczyna się kolejna edycja tego festiwalu, gdzie możemy usłyszeć wszystkich trzech artystów, warto sobie przypomnieć ich ostatni set jako Swedish House Mafia.

Jaki jest wasz ulubiony kawałek od Swedish House Mafia? 🙂

[soundcloud]http://soundcloud.com/swedish-house-mafia-ultra-1/swedish-house-mafia-live-at-ultra-24-mar-2013[/soundcloud]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.