Swedish House Mafia powróci na Sunrise Festival 2017!

1 Kwi 2017

shm-xd-2

Szok, niedowierzanie i kołatanie serca… To pierwsze odczucia związane z informacją, na którą wszyscy czekali. Fani znanej na całym świecie Swedish House Mafii mogą wreszcie świętować. Na oficjalnym profilu Axwella na Twitterze pojawił się tajemniczy wpis, który jednak nie pozostawia złudzeń. Okazuje się, że potwierdziły się plotki i SHM powróci w tym roku i to na Sunrise Festival!

To brzmi jak spełnienie marzeń fanów EDM, którzy liczyli na powrót znanego trio. Może nieco dziwić fakt, że SHM połączy siły akurat w Polsce, ale skoro to u nas odbyła się światowa premiera “Chemicals” Don Diablo i Tiesto, to dlaczego nie możemy być lokalizacją jeszcze większego wydarzenia. Polska publiczność nie raz udowodniła, że potrafi się bawić, więc zapewne i teraz stanie na wysokości zadania.

Przejdźmy jednak do wspomnianego wpisu Axwella, który niestety został momentalnie usunięty. Mamy jednak screen, który potwierdza powrót SHM.

axwell-sunrise2

Skrótu “SHM” nie trzeba tłumaczyć, jednak ciekawe, że nawiązuje on stylistyką do napisu “K+M+B”, który pojawia się na drzwiach polskich domów podczas święta Trzech Króli. Następnie pojawia się data, która wskazuje na drugi dzień Sunrise Festival, czyli sobotę. Aktualnie dzień ten nie ma przypisanego headlinera, więc jest to idealny termin.

Pozostaje nam tylko odliczać dni i przypomnieć sobie hity Swedish House Mafii, tak jak np. “Miami 2 Ibiza”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.