Swedish House Mafia podgrzewa atmosferę. Szykuje się powrót na Ultra Music Festival?

3 Mar 2018

Nastał marzec, więc nie mogło zabraknąć nowych doniesień na temat powrotu Swedish House Mafii. Marzenie wielu fanów Axwella, Sebastiana Ingrosso i Steve’a Angello, może wreszcie się ziścić, bo przesłanek na temat ich rychłego powrotu do współpracy jest nadzwyczaj dużo.

HARDWELL & AVICII & SWEDISH HOUSE MAFIA | Skąd pomysł na alias?

W grudniu zeszłego roku, Steve Angello niespodziewanie postanowił zacząć obserwować profile Axwella i Sebastiana Ingrosso oraz byłej menadżerki Amy Thompson na Instagramie. Od tamtej pory cała czwórka lajkuje sobie nawzajem zdjęcia. Może nie jest to niezwykłe zdarzenie, ale momentalnie zostało powiązane z ogłoszonym wcześniej przez Ultra Music Festival hasłem: “Expect the unexpected”. Oprócz tego, Angello wrzucił na swój profil zdjęcie z UMF, pod którym widnieje podpis: “Bo po prostu mogę”. Co ciekawe, doniesienia o powrocie SHM na UMF były studzone prostym faktem – w owym czasie Steve miał zabookowany występ w innym miejscu. Teraz jednak termin ten jest wolny.

Just because I can

A post shared by Steve Angello (@steveangello) on

Jakiś czas temu profil Swedish House Mafii na Twitterze został wyczyszczony – jak się okazuje – nie bez przyczyny, bo wczoraj pojawił się ruch na oficjalnym fanpage’u SHM. Równo 5 lat od zagrania ostatniego koncertu własnie na Ultra Music Festival, na stronie zostało zaktualizowane zdjęcie w tle.

Sami przyznacie, że dużo się dzieje wokół tematu “powrotu Swedish House Mafii”, który stał się stałym elementem świata EDM. Osobiście uważam, że może to być jednorazowy występ mający celu uczczenie 20-lecia Ultra Music Festival, a nie powrót do regularnej współpracy. No cóż… Czas pokaże!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.