Swedish House Mafia ujawniła dwa nowe utwory. Kolejne potwierdzenie powrotu trio!

Występ Swedish House Mafii na Ultra Music Festival 2018 wzbudził olbrzymie zainteresowanie świata EDM. Zarówno ich profile społecznościowe, jak i prywatne konta, zostały wzbogacone o zdjęcia z koncertu z dopiskiem “Nadszedł czas”. Słowa Axwella na koniec seta, jak i wszystkie inne poszlaki wskazują na powrót trio, ale brakowało jednego istotnego elementu – zapowiedzi nowych utworów. Teraz jednak i ten element układanki został uzupełniony.

Portal 1001Tracklists opublikował oficjalną informację, że w secie Swedish House Mafii pojawiły się dwa ID. Wcześniej były one przypisywane tylko i wyłącznie Angello, jednak okazuje się, że są to wspólne dzieła całej trójki. Poniżej możecie przesłuchać wycięty fragment jednego z nich.

https://www.facebook.com/1001tracklists/videos/1640942375982986/

Jeśli zsumować wszystkie doniesienia, w tym zapowiedź nowych utworów, to wychodzi na to, że Swedish House Mafia wróciła na dobre. Teraz pozostaje czekać na oficjalne informacje od artystów, które będą dotyczyły premier utworów, a być może trasy koncertowej? Kto wie? Pozostaje czekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.