Swedish House Mafia wystąpi w Polsce! Wszystkie niezbędne informacje.

12 Lut 2019

Swedish House Mafia wystąpi w Polsce! Znane szwedzkie trio zawita do Gdyni, gdzie w dniach od 3 do 6 lipca odbędzie się Open’er Festival 2019. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello ujawniają kolejne przystanki swojej światowej trasy koncertowej, jednak mało kto się spodziewał, że zagrają w naszym kraju. Jako, że wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przygotowałem dla Was zbiorczy post ze wszystkimi niezbędnymi informacjami (aktualizowany na bieżąco).

Swedish House Mafia powrócili i dzięki temu może się odbyć ich pierwszy koncert w Polsce! Jako co-headliner zamkną…

Gepostet von Open'er Festival am Dienstag, 12. Februar 2019

Gdzie w Polsce wystąpi Swedish House Mafia?

Swedish House Mafia wystąpi podczas Open’er Festival 2019, który odbędzie się w Gdyni. Trio zagra 6 lipca (sobota) na głównej scenie Orange Main Stage, na zakończenie imprezy.

Ile kosztuje bilet na Open’er Festival 2019?

Normalny bilet na 4 dni festiwalu kosztuje 599 zł. Na szczęście organizatorzy dają możliwość zakupu biletu jednodniowego, którego cena wynosi 279 zł. Bilety możecie zakupić TUTAJ.

Co z noclegiem na Open’er Festival 2019?

Istnieje możliwość wykupienia biletu wraz z miejscem na polu namiotowym, jednak opcja ta nie dotyczy wejściówek jednodniowych. Oznacza to, że jeśli nie planujecie zakupu biletów weekendowych lub karnetu, to musicie poszukać noclegu we własnym zakresie.

Co można wnieść na teren Open’er Festival 2019?

Zapewne wielu z Was będzie chciało uwiecznić koncert Swedish House Mafii w postaci filmów i zdjęć. Organizator informuje, że na teren festiwalu nie można wnieść profesjonalnego sprzętu foto/wideo. Warto więc mieć na uwadze, że nie możecie zabrać ze sobą aparatów z wymienną optyką, np. lustrzanek. Odpadają również selfiesticki i statywy. Jeśli chcecie nagrać film lub zdjęcie z koncertu, to możecie użyć smartfona lub kamerki sportowej. Dokładna lista zakazanych przedmiotów znajduje się TUTAJ.

Czy na Open’er Festival 2019 mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Według regulaminu organizatora, wszystkie osoby poniżej 16 roku życia muszą przebywać na terenie imprezy pod opieką osoby pełnoletniej. Wszystkie niezbędne dokumenty (które trzeba wypełnić) znajdziecie w tym miejscu.

Open’er Festival: Facebook | WWW | Instagram

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.