Swedish House Mafia zagra na Ultra Europe 2019 i… Nie tylko!

Światowa trasa koncertowa Swedish House Mafii staje się coraz większym przedsięwzięciem. Dowiadujemy się o kolejnych lokacjach, w których zagra szwedzkie trio, a do listy dołącza Ultra Europe. SHM wystąpi podczas europejskiej edycji znanego Ultra Music Festival. O ile na początku były domysły, o tyle teraz wiemy to na pewno!

Ultra Europe to bez wątpienia jeden z największych eventów na starym kontynencie. W zeszłym roku festiwal odwiedziło, aż 150 000 osób ze 142 krajów. W dniach 12 – 14 lipca w Splicie, odbędzie się siódma edycja tego muzycznego święta. Na wszystkich social media Ultra Europe pojawiło się oficjalne ogłoszenie występu Swedish House Mafii. Trzy magiczne kropki i nie trzeba nic więcej dodawać!

 

Jednak na ten moment, to nie jest jedyna edycja Ultra, która będzie gościła SHM. Do listy dołącza również Ultra Korea, nieco mniejsza ale nadal popularna odsłona Ultra Worldwide. Co ciekawe, w 2018 roku line-up zawierał Axwell /\ Ingrosso i Steve Angello, a teraz pojawią się na scenie wszyscy razem.

Ultra Europe: Facebook | Instagram | Twitter | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.