Swedish House Mafia zagra na Ultra Europe 2019?

Ach! Aż przypomniały mi się wszystkie domysły i przecieki związane z powrotem Swedish House Mafii. I to nie tylko te najnowsze, ale również publikowane na przestrzeni lat. Ostatecznie, mimo że przed występem wiedzieliśmy kto pojawi się na scenie, to mimo wszystko set szwedzkiego trio wzbudził wiele emocji. Później zapadła cisza, pojawiły się kolejne pytania, aż wreszcie ogłoszono światową trasę koncertową, której konkretne przystanki są nadal ogłaszane. I no właśnie, a co gdyby Swedish House Mafia wystąpiła w tym roku na Ultra Europe?

W sieci pojawiło się zdjęcie rozwieszonych plakatów z trzema znaczkami firmy Nike oraz trzema słowami Split. Co ważne, SHM współpracowało z Nike przy promocji butów właśnie z trzema znaczkami, a dokładnie to samo zdjęcie (człowieka w masce) swego czasu widniało na Insta Stories Steve’a Angello.

Oczywiście może to być “żart” ze strony fanów, ale równie dobrze wskazówka co do kolejnej lokalizacji koncertu SHM. Wcześniej również się zdarzało, że to właśnie tajemnicze plakaty zdradzały kolejny koncert. Pikanterii dodaje wiadomość, jaką otrzymały osoby zarejestrowane w newsletterze festiwalu Weekend Festival.

“Swedish House Mafia powraca na scenę, po pięciu latach, to wielkie wydarzenie w świecie muzyki. Na najbliższy sezon, zostało sprzedanych ponad 100 000 biletów na ich trzy powrotne koncerty w Sztokholmie. Oprócz tego, w tym sezonie to topowe trio ma zamiar zagrać tylko na największych festiwalach na świecie, jak np. Ultra, Tomorrowland i Creamfields. To również wielkie chwila, ponieważ wystąpią w Finlandii, podczas Weekend Festival.”

Na ten moment wiemy o występie SHM na Creamfields, swego czasu Steve Angello niejako wspomniał, że pojawią się na Tomorrowland, no i pozostaje trzecia pozycja, czyli Ultra. Naturalnie przychodzi tu na myśl Ultra Music Festival w Miami, ale co jeśli jest mowa o Ultra w Chorwacji? Na ten moment są to jedynie domysły, które być może już niedługo zostaną rozwiane, gdy poznamy trzecią fazę line-upu UMF.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.