Tchami i DJ Snake zrezygnowali ze Snapchata. Dołączą do nich kolejni artyści?

7 Mar 2018

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do publikacji zdjęć i filmów w sieci straciła dwóch użytkowników. Snapchat, bo to tej apce mowa, boryka się z problemami po ostatniej aktualizacji, która zebrała mnóstwo negatywnych opinii. Nawet petycja, która zebrała ponad 1,2 mln głosów, nie przekonała firmy do cofnięcia zmian.

Do grona niezadowolonych użytkowników dołączyli DJ Snake i Tchami, którzy postanowili zawiesić swoje profile. Zarówno jeden, jak i drugi producent, postanowił przenieść się na Instagrama i korzystać z Insta Stories. Teraz to właśnie tam znajdziemy wszystkie materiały związane z obojgiem artystów oraz – w przypadku Tchamiego – z wytwórnią Confession.

“Od teraz nic tu nie będę wrzucał. Jeśli chcesz być na bieżąco, śledzić informacje o nowej muzyce i wytwórni Confession, obserwuj mnie na Instagramie i sprawdź Insta Stories”- Tchami

“Skończyłem ze Snapchatem – śledź mnie na Instagramie” – DJ Snake

Być może tak zdecydowana postawa Snake’a i Tchamiego zainspiruje innych artystów do przejścia na Instagrama. Jeśli za jakiś czas przestaniecie otrzymywać snapy od ulubionego artysty, to zajrzyjcie na Insta Stories!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.