Tchami i DJ Snake trafili do szpitala [AKTUALIZACJA]

28 Paź 2015

tchami-dj-snake-wypadek-main-news

Na Twitterze Tchamiego i DJ Snake’a pojawił się wpis, który informuje o tym, że obaj brali udział w wypadku samochodowym. Samochód którym jechali, prowadził menadżer Tchamiego. Lekarz zakazał im dalszych podróży, w związku z czym, ich najbliższe występy zostały odwołane.

http://twitter.com/iamTchami/status/659214224820969472/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

“Dzisiaj, Snake i menadżer Tchamiego, wiózł ich obu samochodem, gdy doszło do wypadku. Z powodu obrażeń i zaleceń lekarza, nie będą w stanie podróżować, dopóki nie powrócą do zdrowia.” – Management Team

Na ten moment nie ma żadnych nowych informacji na temat zdrowia producentów jak i menadżera. Nie wiadomo również nic na temat samego wypadku ani tego jak poważne jest to zdarzenie. Póki co wielu producentów śle słowa wsparcia dla poszkodowanych, do których w pełni się przyłączamy.

tchami-snake-wypadek

AKTUALIZACJA:

DJ Snake i Tchami zamieścili na Twitterze posty, w których dziękują wszystkim za słowa wsparcia.

“Dziękuję za wszystkie modlitwy i troskę! Cieszymy się, że żyjemy. Kocham Was.” – DJ Snake

“Tego ranka, mój telefon przekazał mi całą tę miłość. Cieszę się, że żyję. Dziękuję wszystkim, którzy się modlili. Martin” – Tchami

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.