Tchami powraca do Future House. Nowy remix dla Valentino Khana!

6 Lis 2019

26 października w Texasie odbyła się impreza Freaky Deaky, podczas której Rezz oraz Malaa oficjalnie zaprezentowali utwór “Criminals”. Na tym samym festiwalu wystąpił również Tchami, który przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Jeśli czekaliście na powrót “księdza” do Future House, to mam dla Was dobrą wiadomość. Już teraz możecie sprawdzić, jak Tchami poradził sobie z remix’em “JustYourSoul”.

Chwila przerwy

Zacznijmy jednak od samego początku. 8 sierpnia w serwisie YouTube, a dokładnie na kanale Tchamiego, po długiej przerwie ukazał się utwór “Rainforest”. Całość została wzbogacona o dwa teledyski – oficjalny oraz animację z tekstem.

Nowość od Martina została ciepło przyjęta przez fanów, jednak minęło już trochę czasu od premiery. W tym momencie na horyzoncie ukazał się serdeczny przyjaciel właściciela wytwórni Confession, który zaproponował swego rodzaju umowę.

Valentino Khan Remix & Tchami Remix

W połowie października Valentino Khan ogłosił na Twitterze, że dogadał się z Tchamim. Producenci postanowili zrealizować, tzw. “remix swap”, czyli wykonać wzajemne remixy utworów. Khan postanowił zmierzyć się z najnowszym singlem swojego przyjaciela, czyli wspomnianym wcześniej “Rainforest”.

Minął jakiś czas od wydania remixu Valentino w wytwórni Confession, więc pora na rewanż. Tchami miał większy wybór, jeśli chodzi o utwór do remixu, bo 9 sierpnia Khan wydał EP-kę o nazwie “House Party”.

Tchami wraca do Future House – remix “JustYourSoul”

Wróćmy do festiwalu Freaky Deaky w Texasie, bo to właśnie tam Tchami postanowił zaprezentować światu swoją interpretację utworu “JustYourSoul”, autorstwa Valentino Khana oraz Diplo.

Valntino Khan & Diplo – JustYourSoul (Tchami Remix) | Freaky Deaky Texas

Powrót do korzeni? Zdecydowanie! Future house’owe brzmienia, to specjalizacja Tchamiego, który jest uznawany za jednego z prekursorów tego gatunku. Dla tych, którzy mają wątpliwości – francuski producent postanowił podzielić się fragmentem remix’u na swoim Instagramie.

Valntino Khan & Diplo – JustYourSoul (Tchami Remix) | Instagram Stories

Na ten moment dysponujemy wycinkami z setów, ale otwarte pozostaje pytanie o datę premiery. Możemy snuć spekulacje co do wytwórni, która będzie odpowiadała za wydanie. Oryginał “JustYourSoul” ukazał się Mad Decent, znowu Tchami ma swoje Confession. Wszystkie te szczegóły poznamy niebawem.

Dołączcie do społeczności polskich fanów Confession: Confession Team Poland

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.