Tchami z nowym utworem “Proud”. Fantastyczny klimat!

16 Lut 2020

Madison Mars sprawił miłą niespodziankę fanom Tchami’ego. W 41 epizodzie audycji “House of Mars” pojawił się nowy utwór producenta z koloratką u szyi. W “Proud”, Tchami ponownie zabiera nas do świata spokojnych, house’owych dźwięków, które wraz z wokalem tworzą niesamowity klimat.

Tchami w spokojnej odsłonie

W najnowszym odcinku audycji Madison Mars, znalazł się nowy utwór “Proud”, za który odpowiadają Tchami i Daecolm. Nasz “EDM-owy ksiądz” ponownie zabrał nas do świata spokojnych dźwięków. Nowe dzieło Francuza jest czymś pomiędzy słynnym “Adieu” i “Rainforest”. Wpadająca w ucho melodia i uzupełniające ją wokal oraz vocal chopsy, tworzą niesamowity klimat, od którego ciężko się oderwać.

Warto dodać, że w tym samym epizodzie audycji, Madison Mars zagrał również nowy utwór “Unconscious”, autorstwa polskiego producenta Alana Budzyńskiego aka Skytone oraz SIIK.

Od około 14:10 możemy usłyszeć jeszcze niewydane “Proud” od Tchami i Daecolm. Pełną tracklistę znajdziecie tutaj: https://1001.tl/1jnntyck

Oczywiście na YouTube pojawiły się już wycięte fragmenty z audycji, więc jeśli nie macie czasu szukać, to poniżej znajdziecie RIP. Zapewne niedługo zostanie zablokowany, ale cieszmy się póki jest dostępny.

Tchami ft. Daecolm – Proud (RIP)

Kiedy Tchami wyda “Proud”?

Jako, że utwór ukazał się audycji Madison Mars możemy zakładać, że już niedługo usłyszmy datę premiery “Proud”. Śmiało możemy przyjąć, że kawałek ukaże się nakładem Confession, czyli wytwórni za która odpowiada Tchami.

ZOBACZ WIĘCEJ

Loud About Us zawitali do Confession. Polacy w wytwórni Tchamiego!

Być może po premierze ostatniego remix’u Francuza, część z Was liczyła na dłuższą przygodę Tchami’ego ze starymi dźwiękami Future House. W tym momencie ciężko stwierdzić, w jakim kierunku podąża artysta z koloratką. Być może przeżywa on kolejną ewolucję w brzmieniu i muszę przyznać, że jeśli obierze ona taki kierunek, jak w “Proud”, to nie mam nic przeciwko.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.