Tchami zagra Essential Mix w BBC Radio 1. Jest na co czekać!

13 Paź 2016

Tchami zagra Essential Mix w BBC Radio 1
Nie tak dawno wrzucałem materiał, który rozwiązuje zagadkę “Czy Tchami jest księdzem?”, a tymczasem nadchodzi kolejna niespodzianka. Nietypowy wygląd Francuza przyciąga uwagę podczas festiwali i zapewne przysporzył mu wielu fanów. Duchowy przekaz w muzyce? Czemu nie?! Z pewnością jest to oryginalna koncepcja na promocję, jak i inspirację. Jeden z trzech głównych przedstawicieli nurtu Future House oraz gwiazda Bass Music, podbije serca słuchaczy największego brytyjskiego radia. Tchami zagra Essential Mix w BBC Radio 1!

Już za dwa dni, bo 15 października, Tchami zagra swój pierwszy Essential Mix. Po serii mixów “Confession” i występie w “Diplo & Friends” przyszła pora na najważniejszy występ. Jest on szczególnie ciekawy, bo w międzyczasie Francuz otworzył swoją wytwórnię i podjął współpracę z Malaa (ktokolwiek to jest). Osobiście liczę na kilka ID zarówno z labelu, jak i samego Tchamiego.

tchami-bbc-poster

Tchami | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.