Tchami zapowiedział debiutancki album. Znamy dwa nowe utwory!

21 Lut 2020

Tchami opublikował wiadomość, która jest spełnieniem marzeń fanów francuskiego producenta. Właściciel wytwórni Confession ogłosił, że pracuje nad swoim debiutanckim albumem. To oznacza mnóstwo nowej muzyki, która ukaże się na płycie i już teraz znamy dwa pierwsze utwory. Czego możemy spodziewać się po albumie Tchami’ego?

Tchami poinformował o albumie

Aż dziw bierze, że mimo iż Tchami aka Martin Bresso, od tylu lat działa w przemyśle muzycznym, to nadal nie wydał żadnego albumu. Do tej pory największym wydawnictwem Francuza była EP-ka “Revelations”, która ukazała się w 2017 roku. Ta sytuacja ulegnie zmianie, bo Martin pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem. Tak jak to ma w zwyczaju, bez zbędnych egzaltacji, producent ogłosił tę radosną nowinę.

“Moim następnym projektem będzie debiutancki album” – Tchami

Kolejne potwierdzenie ukazało się na Insta Stories, gdzie Tchami puścił w tle jeden z nowych utworów oraz dodał dobitny opis.

Tchami – Nowy album

“Tak jak obiecałem, 2020 rok będzie pełen muzyki. Dostaniecie ode mnie to co najlepsze, bo kończę pracę nad moim debiutanckim albumem” – Tchami

Pierwsze dwa utwory z albumu

Wszystko wskazuje, że ten “następny projekt” już jest w trakcie realizacji. W sieci pojawiają się fragmenty nowych utworów Tchami’ego, tak jak “Proud”, o którym informowałem Was kilka dni temu. Kawałek niespodziewanie został zagrany przez Madison Mars w audycji “House of Mars”.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tchami z nowym utworem "Proud". Fantastyczny klimat!

To jednak nie koniec nowości, bo z kolei w audycji “Darklight Session”, którą prowadzi Fedde le Grand, znalazło się miejsce dla kolejnej nowości od Tchami’ego. Tym razem chodzi o utwór “Ghosts”, gdzie wokalnie udzieliła się Hana. Poniżej możecie przesłuchać omawiany utwór, który w radio show został zagrany jako pierwszy.

Tchami ft. Hana – Ghosts (RIP)

Słuchając tych dwóch utworów możemy wnioskować, że Tchami podąża ku spokojniejszym, ale pełnym klimatu brzmieniom. Na myśl przychodzą tu wcześniejsze produkcje Francuza, jak “Rainforest” czy też “Adieu”. Z drugiej strony, nie tak dawno wydany remix dla Valentino Khana był powrotem do Future House. Dochodzi jeszcze niezobowiązująca, ale jednak wzbudzająca emocje, rozmowa Tchami’ego z Joyryde’m

Joyryde: “Gdybym kiedyś współpracował z Tchami”
Tchami: “Zróbmy to”

Nie wiadomo czy to zapowiedź współpracy, która już trwa czy faktycznie luźne rozmowy producentów na Twitterze. Zarówno ta sytuacja, jak i już teraz znane, nowe utwory, podgrzewają atmosferę wokół premiery albumu Tchami’ego. Z pewnością będzie to jedno z najciekawszych wydań w 2020 roku, a tymczasem zostawiam Was ze słynnym “After Life”!

Tchami – After Life (Feat. Stacy Barthe)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.