The Best Of 2015 – Bass House & Fidget

27 Gru 2015

the-best-of-bass-house-fidget-2015-essential-music-1

Rok 2015 powoli dobiega końca. Nie wiadomo kiedy, zastały nas końcówka grudnia. Okres ten skłania do przemyśleń i rozpoczyna wszelkiego rodzaju podsumowania. Ze strony Essential Music możecie liczyć na serię podcastów „The Best Of 2015″, w której zaprezentuję Wam – wyselekcjonowane przez redakcję – najlepsze kawałki mijającego roku, i to aż z ośmiu gatunków muzycznych. Każdy epizod będzie zawierał 10 utworów, które odniosły w tym roku znaczący sukces, i które warto wyróżnić. Więcej informacji na temat zasad wyboru piosenek znajdziecie TUTAJ.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was podsumowanie 10 najciekawszych utworów z gatunków Bass House & Fidget. Zdobywają one coraz większą popularność i stają się swego rodzaju odskocznią od future house’owych dźwięków. Dużo mocniejsze brzmienia niż klasyczny House, ale nie tak skrajnie festiwalowe, jak Bigroomy. Coraz więcej producentów miesza dźwięki próbując uzyskać coś oryginalnego i świeżego. Akurat te dwa style często się przeplatają, więc uznaliśmy, że warto je zebrać jako całość.

Essential Music – The Best Of 2015 – Bass House & Fidget by Essentialmusictv on Mixcloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.