The Best Of 2015 – Future House

23 Lis 2015

the-best-of-future-house-2015-essential-music-1

Rok 2015 powoli dobiega końca. Nie wiadomo kiedy, zastała Nas końcówka listopada. Okres ten skłania do przemyśleń i rozpoczyna wszelkiego rodzaju podsumowania. Ze strony Essential Music możecie liczyć na serię podcastów “The Best Of 2015”, w której zaprezentuję Wam – wyselekcjonowane przez redakcję – najlepsze kawałki mijającego roku, i to aż z ośmiu gatunków muzycznych. Każdy epizod będzie zawierał 10 utworów, które odniosły w tym roku znaczący sukces, i które warto wyróżnić. Więcej informacji na temat zasad wyboru piosenek znajdziecie TUTAJ.

Serię podcastów rozpoczynamy od podróży przez hity z gatunku Future House. Gatunek ten stopniowo zdobywał popularność, aż w końcu stał się jednym z głównych trendów w elektronicznej muzyce. Wielu artystów próbuje swoich sił w tych dźwiękach, jedni z większym, a inni z mniejszym sukcesem. Nie zmienia to faktu, że braliśmy pod uwagę znacznie więcej niż 10 utworów, ale ostatecznie udało nam się dojść do porozumienia i zamknąć tracklistę.

Chciałbym zaznaczyć, że zestawienie jest subiektywne. Jeśli macie swoich faworytów, nie ma problemu – podzielcie się tytułami w komentarzach poniżej lub na Facebooku. Pełna tracklista zostanie podana już niedługo, nie chcemy spoilerować zestawienia 🙂

Miłego słuchania!

Tracklist:

  1. Tchami – After Life (Original Mix)
  2. Inpetto feat. Sean Declase – Gravity (Original Mix)
  3. Riggi & Piros – Keep Rockin (Original Mix)
  4. Shaun Frank & KSHMR – Heaven (Original Mix)
  5. 3LAU & Nom De Strip – The Night (ak9 Remix)
  6. Laidback Luke – Rocking With The Best (Tujamo Remix)
  7. Rockefeller – Do It 2 Nite (Lucas & Steve Remix)
  8. Curbi – Rubber (Original Mix)
  9. Don Diablo feat. Emeni – Universe (Original Mix)
  10. Oliver Heldens – Melody (Original Mix)

Essential Music – The Best Of 2015 – Future House by Essentialmusictv on Mixcloud

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor