The Best Of 2016 – Future House

16 Lis 2016

okladka-strona-future-house

Rok 2016 powoli się kończy. Jako, że mamy już połowę listopada, postanowiliśmy rozpocząć, wzorem roku ubiegłego, cykl podcastów z najlepszymi numerami mijającego roku.

Tym razem weźmiemy na tapetę 9 gatunków. Na sam start, tak jak rok temu, odcinek z muzyką Future House. Nurt ten już chyba na stałe zadomowił się w świadomości słuchaczy muzyki EDM. W tym roku starzy wyjadacze opublikowali wiele wartościowych produkcji, jednak na scenie pojawiło się wielu nowicjuszy, którzy wnieśli sporo świeżości do stylu. Dlatego też tegoroczne podsumowanie tego gatunku jest naprawdę warte uwagi.

Tym razem poprosiliśmy o pomoc Was – na naszej facebookowej grupie była możliwość zaproponowania swoich ulubionych future house’owych kawałków z tego roku. Spora część numerów, które wybraliśmy, pochodzi właśnie stamtąd. Za wszystkie propozycje bardzo dziękujemy!

Niemniej, jeśli komuś z Was nasza selekcja nie przypadła w 100 procentach do gustu – zapraszamy do komentarzy, gdzie możecie podzielić się swoimi typami na hity roku 2016. Z miłą chęcią poczytamy!

W tej chwili trwa głosowanie na kawałki Electro House’owe, więc warto dołączyć do naszej grupy, co możecie uczynić tutaj.

Miłego słuchania!

Tracklista:
1. Oliver Heldens & Throttle – Waiting
2. Khrebto – Mr. Noise
3. Justin Oh – Start Again (Tom Swoon Edit)
4. Mike Williams – Sweet & Sour
5. Madison Mars – Milky Way
6. Lucas & Steve – Make It Right
7. Borgeous & Zaeden – Yesterday (ak9 & MIDIcal Remix)
8. IZECOLD – Close (Brooks Remix)
9. Curbi – Triple Six
10. Don Diablo – Cutting Shapes

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor