The Best Of 2016 – House

26 Lis 2016

okladka-strona-house

Rok 2016 powoli się kończy. Jako, że listopad powoli bieży ku końcowi, postanowiliśmy rozpocząć, wzorem roku ubiegłego, cykl podcastów z najlepszymi numerami mijającego roku.

Tym razem weźmiemy na tapetę 9 gatunków. Dziś posłuchamy sobie dziesiątki najlepszych house’owych tracków kończącego się już roku. Będzie różnorodnie, od głębokiego brzmienia, przez delikatne numery do pobujania, aż po pozytywne bangery z dobrze pompującym basem. Innymi słowy – house’owe trendy w ponad trzydziestominutowej pigułce!

Tak samo, jak i w wypadku electro house’owego podsumowania, poprosiliśmy o pomoc Was – na naszej facebookowej grupie była możliwość zaproponowania swoich ulubionych house’owych kawałków z tego roku. Spora część numerów, które wybraliśmy, pochodzi właśnie stamtąd. Za wszystkie propozycje bardzo dziękujemy!

Niemniej, jeśli komuś z Was nasza selekcja nie przypadła w 100 procentach do gustu – zapraszamy do komentarzy, gdzie możecie podzielić się swoimi typami na hity roku 2016. Z miłą chęcią poczytamy!

Zapraszamy przy okazji na naszą facebookową grupę.

Miłego słuchania!

Tracklista:
1. Armand van Helden – Wings (Groovefore Rework)
2. Mercer – Opium (VIP Mix)
3. Peter Bjorn & John – What You Talking About (Claptone Remix)
4. Jude & Frank – La Luna
5. Bob Sinclar – Someone Who Needs Me
6. Bolier – Ipanema (Firebeatz Remix)
7. Kryder & Eddie Thoenick – The Chant
8. CID & Kaskade – Sweet Memories
9. Oliver Heldens & Ida Corr – Good Life
10. Alok & Bruno Martini feat. Zeeba – Hear Me Now

 

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor