The Best Of 2016 – Trance

3 Gru 2016

okladka-strona-trance

Rok 2016 powoli się kończy. Jako, że mamy już grudzień, trwa, wzorem roku ubiegłego, cykl podcastów z najlepszymi numerami mijającego roku.

Tym razem weźmiemy na tapetę 9 gatunków. W dzisiejszym odcinku mam dla Was brzmienia, które darzę olbrzymim sentymentem. Mimo tego, że Trance jest gatunkiem niszowym, to nadal ma wielu fanów na całym świecie, w tym w Polsce. W tym roku mieliśmy przyjemność uświadczyć wielu naprawdę mocnych premier, z których wyselekcjonowałem <rzecz jasna, z Waszą pomocą> najlepszą dziesiątkę.

Tak samo, jak i w wypadku house’owego podsumowania, poprosiliśmy o pomoc Was – na naszej facebookowej grupie była możliwość zaproponowania swoich ulubionych trance’owych kawałków z tego roku. Spora część numerów, które wybraliśmy, pochodzi właśnie stamtąd. Za wszystkie propozycje bardzo dziękujemy!

Niemniej, jeśli komuś z Was nasza selekcja nie przypadła w 100 procentach do gustu – zapraszamy do komentarzy, gdzie możecie podzielić się swoimi typami na hity roku 2016. Z miłą chęcią poczytamy!

Zapraszamy do dołączenia do naszej facebookowej grupy.

Miłego słuchania!

Tracklista:
1. OceanLab – Another Chance
2. Kyau & Albert – Memory Lane
3. Gouryella – Neba
4. CVNT5 – CVNT5
5. Hilight Tribe – Free Tibet (Vini Vici Remix)
6. Jorn van Deynhoven – We Can Fly
7. Gaia – Inyathi
8. Ben Gold – I’m In A State Of Trance
9. Aly & Fila vs Ahmed Romel – Kingdoms
10. Matt Bukovski & Andy Elliass – Sphinx

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor