The Best Of Armin Only – Spektakularne aftermovie!

6 Paź 2017

armin-van-buuren-stol-main

Armin van Buuren jest kojarzony nie tylko z marką A State Of Trance. Od 2005 roku organizuje on bowiem w różnych miejscach na świecie imprezy pod znakiem “Armin Only”, podczas której – jak sama nazwa wskazuje – występ Armina jest główną atrakcją. Często towarzyszą mu różni goście, z reguły są to wokaliści i wokalistki, którzy wzięli udział w tworzeniu ostatnich singli Holendra – jednak ikona muzyki Trance umiejętnie potrafi wyłamać się z tej reguły.

W tym roku producent postanowił pójść o krok dalej i przygotować jedyne w swoim rodzaju show – wten sposób powstało “The Best Of Armin Only”. Obydwa występy, które odbyły się odpowiednio 12 i 13 maja w Amsterdamie, zostały wyprzedane. W sumie bawiło się na nich 80 tysięcy ludzi z 97 krajów świata. To imponujące!

Pod koniec lipca pojawił się aftermovie, który trwa kilka minut. Jak się okazało w tym tygodniu – to nie był koniec – bowiem na kanale Armina pojawił się właśnie niemal dwudziestominutowy materiał, będący połączeniem aftermovie i vloga. Sam producent w bardzo ciekawych słowach wypowiedział się o produkcji:

“Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ten film, od razu poczułem się, jakbym tam był. Corrino (studio, które zrealizowało nagranie – przyp.red.) stanęła na wysokości zadania rejestrując całe wydarzenie, a także montując ten film. Mam nadzieję, że pozwoli to moim fanom przypomnieć sobie ten wspaniały czas, który spędziliśmy wspólnie w Amsterdam ArenA, bądź zanurzyć się w tym, dosłownie jakby byli tam na żywo.”

Po takiej zapowiedzi chyba warto poświęcić 20 minut na to, aby zapoznać się z tym wysokiej jakości materiałem. Zdecydowanie polecam!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor