The Bloody Beetroots wraca po długiej przerwie!

15 Mar 2017

The Bloody Beetroots

Sir Bob Cornelius Rifo, znany z aliasu The Bloody Beetroots, był jeszcze parę lat temu pionierem muzyki Electro House. Był, ponieważ jakiś czas temu porzucił swój dotychczasowy pseudonim artystyczny na rzecz całkowicie nowego – SBCR.

Nowy projekt skupiał się głównie na brzmieniach z gatunku Bass House. Gatunek Electro zanika jednak powoli wśród morza brzmień, które zdominowały obecny rynek EDM.

Byłem kompletnie zaskoczony, kiedy na facebookowym fanpage’u włoskiego producenta po paru latach przerwy pojawiło się wreszcie coś nowego na temat powrotu jego pierwotnego aliasu.

Póki co pojawiło się niewiele informacji na temat powrotu The Bloody Beetroots. Nowe zdjęcie w tle przedstawia Sir Boba ubranego w szaty z charakterystyczną już maską Venoma na twarzy. Zmieniły się jednak niektóre elementy tejże maski, która wygląda w tej chwili bardziej futurystycznie. Obok możemy zobaczyć napis “Coming Very Soon”, znaczenia tłumaczyć chyba nie trzeba. Pojawił się też krótki filmik z bardzo ostrymi, elektronicznymi dźwiękami oraz podpisem “Hello! I’m back! B.”.

Nie wiem, co zaserwuje nam w tym roku włoski producent, jednak jestem przekonany, że będzie to powrót do starych, dobrych utworów z gatunku Electro House, których obecnie w tej chwili brakuje.

The Bloody Beetroots 2017

Hello! I'm Back! B.

Gepostet von The Bloody Beetroots am Dienstag, 14. März 2017

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor