The Chainsmokers ujawnili tracklistę nadchodzącego albumu!

14 Mar 2017

the-chainsmokers-roses-tutorial-news
The Chainsmokers wdarli się przebojem do świata muzyki elektronicznej. Wydany w 2014 roku “Split (Only U)” czy niezapomniane “#SELFIE” sprzed 4 lat na stałe wpisały ich w grono najlepszych, lub, jak kto woli, najpopularniejszych producentów muzyki EDM.

Po kilku latach przyszedł czas na zawojowanie świata muzyki pop, co zakończyło się niekwestionowanym sukcesem – wszak każdy z nas chyba kojarzy “Closer”. Ponad 1 miliard wyświetleń nie wzięło się znikąd. Chwytliwa melodia, łatwy tekst – murowany hit! Po wydaniu dwóch EP, przyszła pora na debiutancki studyjny album. „Memories Do Not Open”, bo taki tytuł będzie nosić wspomniany materiał, będzie mieć premierę już 7. kwietnia!

Dotychczas jedyną niewiadomą (oprócz samego brzmienia utworów – to poznamy wraz z premierą albumu) była tracklista, jednak Alex i Andrew postanowili podzielić się i tą informacją. Na płycie znajdziemy znaną nam wszystkim kolaborację z zespołem Coldplay pod tytułem “Something Just Like This”, a także solowy kawałek “Paris”. Na płycie będziemy mogli także usłyszeć Emily Warren czy Louane.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany spis kawałków:

 1. The One
 2. Break Up Every Night
 3. Bloodstream
 4. Don’t Say (ft. Emily Warren)
 5. Something Just Like This (ft. Coldplay)
 6. My Type (ft. Emily Warren)
 7. I Won’t Kill Ya (ft. Louane)
 8. Paris
 9. Honest
 10. Wake Up Alone (ft Jhené Aiko)
 11. Young
 12. Last Day Alive (ft. Florida Georgia Line)

Jesteśmy ciekawi, czym nas zaskoczą panowie w utworach, które swoją premierę będą mieć już 7. kwietnia!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.