The Chainsmokers i Bebe Rexha wydadzą wspólny utwór. Coś nowego?

26 Cze 2017

bebe-rexha-the-chainsmokers-news

The Chainsmokers biją rekordy popularności, które zawdzięczają niezwykle udanym produkcjom. Alex i Andrew postawili na aktualnie modne brzmienia klasyfikowane, jako Future Bass. Była to właściwa decyzja, którą potwierdzają statystyki sprzedaży oraz nagroda Grammy. Pasmo sukcesów dopełnia debiutancki album “Memories…Do Not Open”, który zawiera między innymi owoc współpracy z brytyjskim zespołem Coldplay.

The Chainsmokers docenili talent Bebe Rexha, którą zapewne kojarzycie z przeboju “In The Name Of Love”, skomponowanego wspólnie z Martinem Garrixem. Ponad 188 milionów odtworzeń na YouTube, to całkiem niezła rekomendacja. Być może już niedługo ponownie usłyszmy ten charakterystyczny wokal, a to za sprawą utworu “Coldest Summer”. Z pomocą przychodzi nam biblioteka ASCAP, gdzie pojawił się wpis dotyczący tej piosenki.

bebe-the-chainsmokers

O ile jest to prawda, to amerykański duet połączył siły z Bebe i prawdopodobnie już niedługo pojawi się zapowiedź ich wspólnego dzieła. Jestem ciekaw, czy tym razem również usłyszmy dźwięki z pogranicza Future Bass, czy jednak będzie to eksperyment z nowymi brzmieniami. Jak tylko pojawią się kolejne informacje, to z pewnością dam Wam znać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.