The Chainsmokers kupili wille w Hollywood za prawie 6 mln $!

24 Wrz 2016

The Chainsmokers kupili wille
Ahhh ta sława i pieniądze! W ciągu kilku lat The Chainsmokers zyskali światowy rozgłos, a wszystko za sprawą hitu “#Selfie”. Podbił on listy przebojów i stał się jednym z największych virali w internecie. Aktualnie na YouTube widnieje przy nim liczba 461 milionów odtworzeń, co w pewnym stopniu pokazuje skalę jego popularności. Na szczęście Drew i Alex nie pozostali gwiazdami jednej piosenki i idąc za ciosem wydali kolejne niezwykle udane kawałki. Mowa tutaj o chociażby “Closer” czy “Don’t Let Me Down”. Wraz z rozgłosem pojawiły się potężne pieniądze, a tym samym The Chainsmokers kupili wille za łączną sumę prawie 6 mln dolarów!

Drew zdecydował się na posiadłość we zachodniej części Hollywood w Kalifornii. W skład willi wchodzi pięć sypialni, sześć łazienek oraz kilka rozwiązań przyjaznych przyrodzie. Cena? Blisko 3,3 mln dolarów. Alex zdecydował się na skromniejsze lokum na wzgórzach Hollywood z “jedynie” czterema sypialniami, trzema łazienkami, kilkoma patiami, siłownią i… zewnętrznym piecem do pizzy.

Poniżej możecie zobaczyć kilka fotek omawianych posiadłości. Mają rozmach!

[envira-gallery id=”17107″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.