The Chainsmokers na szczycie listy Billboard Dance

28 Kwi 2016

13090463_1048815728517676_1833525396_n
W lutym tego roku The Chainsmokers wydali utwór “Don’t Let Me Down”, który zachował charakterystyczne, trapowe brzmienie duetu, podkreślone mocnym wokalem Dayi. Singiel królował na światowych listach przebojów oraz mogliśmy go usłyszeć podczas setów na największych festiwalach EDM.

Duet może dopisać do listy niebagatelny rekord, ponieważ ich single “Roses”, “Inside Out” czy “#Selfie” widniały na liście Billboard Dance przez 12 tygodni. The Chainsmokers dominują po raz kolejny, tym razem z utworem “Don’t Let Me Down”, który po 10 tygodniach na liście wdrapał się na szczyt listy. Singiel z wyjątkowym wokalem i zapadająca w pamięć melodią doczekał się remiksu od takich gwiazd, jak W&W, Zomboy czy Ricky Remedy.

W ostatni weekend chłopaki zaliczyli swój debiut na scenie odbywającego się w Kalifornii festiwalu – Coachella. Bez wątpienia, Andrew i Alex skutecznie podtrzymują passę sukcesów. Gratulujemy!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.