The Chainsmokers opowiedzieli o początkach kariery

10 Paź 2016

The Chainsmokers opowiedzieli o początkach kariery
“But first, let me take a SELFIE”, to te słowa otworzyły drzwi do kariery, jednemu z aktualnie najpopularniejszych duetów na świecie – The Chainsmokers. Hitem “#SELFIE” szturmem wbili się do pop kultury i zagościli w niej na dobre. Po pierwszych sukcesach postanowili pokazać swoje szersze oblicze i obrali zupełnie inne, muzyczne tory. W sieci pojawił się materiał, w którym The Chainsmokers opowiedzieli o początkach kariery.

W wywiadzie dla ABC News, producenci wyznali, że “#SELFIE” było po prostu żartem, piosenką którą zrobili dla przyjaciół z Nowego Jorku. Ostatecznie okazało się, że świat oszalał na punkcie tego kawałka. Podobnie było z pomysłem na nazwę. Alias “The Chainsmokers” powstał jeszcze w czasie, gdy chodzili do szkoły i palili zielsko. W końcu to tylko nazwa…

“Koncepcja powstała jeszcze za czasów studiów, kiedy mieliśmy ubaw z palenia zielska. Ostatecznie, to tylko nazwa.” – The Chainsmokers

Następnie producenci opowiedzieli o produkcji muzyki i problemach jakie niesie ze sobą ciągłe bycie w trasie. Całość możecie obejrzeć w filmiku poniżej.

The Chainsmokers | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.