The Chainsmokers zaprezentowali nowy singiel. Naprawdę warto sprawdzić!

19 Sty 2018

the-chainsmokers-abcnews-min

Ubiegły rok to dla The Chainsmokers same sukcesy – zarówno ich pierwszy studyjny album, jak i single stały się wielkimi hitami. Wystarczy przypomnieć chociażby “Something Just Like This”, które także w EDM-owym świecie zrobiło furorę, dzięki wersji od Don Diablo. Oryginalne produkcje duetu były mocno skoncentrowane na sukcesie w radiu i pod tym względem wiele się w tym roku nie zmieniło. Jednak sposób uległ modyfikacji, bowiem panowie przygotowali coś zupełnie nowego.

Utwór nazywa się “Sick Boy” i – muszę przyznać – zaskoczył mnie pozytywnie, co w kontekście Andrew i Alexa zdarza się niezmiernie rzadko. Owszem, nie jest to powrót do ich starego stylu, tylko typowe zagranie pod światowe listy przebojów, na których z pewnością ten utwór się pojawi. Jednak – przynajmniej w mojej opinii – ten chill trap’owy utwór ma w sobie zdecydowanie więcej, niż chociażby “Closer”, które swego czasu było ogrywane do granic możliwości.

Czy to będzie hit nadchodzącej (dziwnie to brzmi w połowie stycznia) wiosny? Całkiem możliwe, panowie bowiem nie po raz pierwszy pojawiają się w słuchawkach milionów Polaków ze swoimi produkcjami, więc bardzo prawdopodobne, że “Sick Boy” będzie już skokiem po pełną pulę. I choć pewnie wielu z Was powie, że wolałoby na szczytach list przebojów EDM, to spokojnie – ten utwór także jest interesujący, wszak na każdej dobrej imprezie przyda się chwila na odpoczynek.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor