The Chainsmokers usunęli wszystkie fotki na Instagramie. Już wiemy o co chodzi!

25 Lut 2020

Jeśli zajrzycie na profil The Chainsmokers na Instagramie, to ujrzycie tam tylko jedno zdjęcie, a w zasadzie informację. Duet postanowił usunąć (lub zarchiwizować) wszystkie materiały opublikowane na Insta. W przypadku profilu, który obserwuje ponad 8 milionów ludzi jest to odważny ruch. Okazuje się, że Andrew i Alex postanowili w ten sposób przyciągnąć uwagę fanów i poinformować o pracy nad nowym albumem “TCS4”!

The Chainsmokers ogłosili urlop od social media

Kolejni producenci muzyczni dołączają do listy zatytułowanej “muszę odpocząć od social media”. Dla każdego z artystów słowa te oznaczają różnej długości okres przewidziany na regenerację, ale faktem jest, że coraz więcej gwiazd decyduje się na taki krok.

Ten trend zahaczył również od The Chainsmokers, którzy postanowili odetchnąć od nieustannych powiadomień. Duet napisał zwięzłą wiadomość, z której wynika, że odcinają się od mediów społecznościowych (z małymi wyjątkami). Powód? Andrew i Alex chcą się w pełni skupić na produkcji nowego albumu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Headhunterz odwołał (prawie) wszystkie występy i postanowił odpocząć!

Aby zwrócić uwagę fanów, duet usunął (lub ukrył) wszystkie zdjęcia na profilu na Instagramie. Jest to znany zabieg, który zapewne kojarzycie z kampanią reklamową Swedish House Mafii. Wówczas również na głównym profilu SHM, jak i każdego z artystów z osobna, pojawiła się pustka.

“Cześć wszystkim! Poświęcimy trochę czasu na stworzenie nowego rozdziału w naszej twórczości. Nigdy nie czuliśmy większej inspiracji i już teraz ciężko pracujemy nad ‘TCS4’, jednak zrobimy sobie przerwę od social mediów (oprócz kilku wyjątków), aby poświęcić płycie tyle uwagi ile potrzebujemy. Mamy nadzieję, że będziecie za nami tęsknić, my za Wami będziemy! Będziemy w pobliżu (w prawdziwym życiu), jeśli wiecie gdzie nas znaleźć. Nie krępujcie się i powiedzcie ‘cześć’, jeśli nas zobaczycie. Jeśli nie, wkrótce wrócimy, ale następnym razem gdy zobaczycie tutaj nasze twarze, będzie to wówczas, gdy ‘TCS4’ będzie skończone… czas na ‘album mode'” – The Chainsmokers o albumie “TCS4”

ZOBACZ WIĘCEJ

Malaa odciął się od mediów społecznościowych. Pora na odpoczynek!

The Chainsmokers załączyli specjalny, nastawiony na kreatywność tryb, którego celem jest praca nad nowym albumem “TCS4”. Producenci chcą się w pełni skupić na tworzeniu nowej muzyki i uniknąć rozproszenia wynikającego z “życiem w social media”. Możemy sobie wyobrazić, że będąc tak sławnym jak Andrew i Alex, a także posiadając tak rozbudowane media społecznościowe, dosłownie non stop coś się dzieje. Miejmy nadzieję, że wszystkie te zabiegi będą miały pozytywny wpływ na twórczość duetu, a tym samym na sukces nowego albumu.

The Chainsmokers, ILLENIUM – Takeaway ft. Lennon Stella

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.