The Chainsmokers zagrali aż 16 nowych utworów podczas UMF 2019!

Duetu The Chainsmokers nie trzeba przedstawiać. Ich utwory podbijają światowe listy przebojów, a produkcje takie jak melodyjne “Closer”, “Don’t Let Me Down” lub też mocny festiwalowy kawałek z Tiesto “Split” – trafiają w gusta różnych odbiorców. Alex i Andrew to jedni z najciężej pracujących DJ-ów na scenie EDM, czego dowodzi ich występ na Ultra Music Festival 2019.

Niezależnie czy podobał Wam się występ The Chainsmokers na zamknięcie UMF, nie sposób odmówić im potężnej dawki energii i zaangażowania. Był to jeden z najbardziej widowiskowych występów w czasie trwania całego festiwalu. Matt McGuire na perkusji w połączeniu z wokalem Andrew były tym co wyróżniło ten set.

Cała otoczka nie odwróciła uwagi od tego co najważniejsze, czyli muzyki. W czasie występu, The Chainsmokers zaprezentowali aż 16 nowych utworów! Liczba ta robi wrażenie, tym bardziej, że 7 z nich z pewnością należy do duetu. Wiele nowości powstała we współpracy z innymi artystami, jak np. Gammer, Nolan van Lith czy Stoltenhoff. Poniżej możecie zapoznać się z listą, która powstała na podstawie informacji z 1001Tracklists:

00:00 – The Chainsmokers & Nolan van Lith – ID (Intro Edit)
02:46 – Edison Cole & LOOKAS – ID
07:13 – The Chainsmokers & Stoltenhoff – ID
12:48 – ID – ID
14:54 – Dirty Audio & Tucker Kreway – ID
19:00 – The Chainsmokers ft. Daya – Don’t Let Me Down (ID Remix)
39:50 – The Chainsmokers & UNKWN – ID
40:53 – The Chainsmokers & Gammer – ID
46:07 – The Chainsmokers ft. Halsey – Closer (ID Remix)
57:29 – The Chainsmokers & Styles&Complete – ID
1:11:39 – ID – ID
1:14:35 – The Chainsmokers & Crankdat – ID
1:16:23 – ID – ID
1:20:12 – The Chainsmokers & ARMNHMR – ID
1:21:33 – ID – ID
1:28:30 – The Chainsmokers & Coldplay – Something Just Like This (ID Remix)

Warto zwrócić uwagę, że w gąszczu nowych produkcji znalazł się owoc współpracy The Chainsmokers z Illenium. Według mnie jest to udany kawałek Future Bassu, który spodoba się nie tylko fanom tego gatunku! Możecie go usłyszeć w około 42 minucie seta.

Jako, że w tym roku The Chainsmokers wystąpią na Podczelu podczas Sunrise Festival, to tym bardziej zachęcam was do zapoznania się z ich występem. Jest na co czekać!

O autorze

Avatar autora
Paweł Klajbert subscriber