Świat według Martina Garrixa, czyli nowy epizod “The Martin Garrix Show”!

28 Gru 2016

The Martin Garrix Show
Martin Garrix odniósł ogólnoświatowy sukces, także w naszym kraju, czego dowodem były tłumy na koncercie w Krakowie, który odbył się w listopadzie tego roku. Od pewnego czasu kręci vlogi o nazwie “The Martin Garrix Show”, gdzie prezentuje swoje życie. Jego seria doczekała się dopiero 6 odcinków, jednak są materiały wysokiej jakości okraszone znakomitą muzyką młodego Holendra. Najnowszy, szósty epizod pokazuje ostatnie 4 miesiące z jego życia.

Film zaczyna się od podróży do Nowego Jorku, gdzie wystąpił w jednym w najpopularniejszym show w Ameryce, czyli “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, gdzie promował swój singiel “In The Name Of Love”. Zagrał go w wersji akustycznej, a tym samym udowodnił, że nie tylko potrafi posługiwać się mixerem, ale także i instrumentami. Martin odwiedził również siedzibę Sony Music, gdzie negocjował swój kontrakt.

Następnie z USA udał się do Holandii, a dokładniej do Amsterdamu. W dniach od 19 do 24 października odbywał się Amsterdam Dance Event. Momentem kulminacyjnym tego wydarzenia jest Amsterdam Music Festival. Podczas imprezy można było zobaczyć stoisko Garrixa, gdzie zaprezentował swoją nową kolekcję ubrań, a także o 7 darmowych utworów, które wydał w 7 dni. Opowiedział również o swoim osiągnięciach, inspiracji młodych producentów oraz prowadzeniu wytwórni.

Pora na ostatnią część vloga. DJ Mag TOP 100, nie trzeba nic więcej dodawać. Martin został okrzykniętym najlepszy DJ-em na świecie. Vlog przedstawia jego reakcję i relację zza kulis podczas trwania całego ADE. Materiał kończy się przebitkami z Amsterdam RAI, gdzie zagrał dwa koncerty.

Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnego epizodu “The Martin Garrix”, bo trzeba przyznać, że ich idol prowadzi niezwykle ciekawe życie. Pozostaje życzyć Martinowi dalszych sukcesów w roku 2017!

Zapraszam do obejrzenia 6 epizodu “The Martin Garrix Show”:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.