Martin Garrix dodał nowy odcinek vloga. Kolejny epizod już niedługo!

23 Sie 2017

garrix-selfie

Ostatnio na stronie pojawia się wiele informacji o Martinie Garrixie, co może niektórych irytować, ale prawda jest taka, że wiele się dzieje wokół holenderskiej supergwiazdy. Kolejne premiery, zapowiedzi i współpraca z topowymi artystami, to wiadomości, których nie można pominąć. Podobnie jak nowego odcinka znanej serii “The Martin Garrix Show”, czyli serii vlogów Martina.

Po ponad 7 miesiącach przerwy, na oficjalnym kanale Garrixa na YouTube, pojawił się nowy materiał o życiu producenta. Tym razem nie trwa on 20 czy 30 minut, a jedynie 7 minut. Wydaj się to stosunkowo mało, jednak profesjonalny montaż i przemyślany scenariusz sprawiają, że zawiera on wyjątkowo dużo informacji. Ciekawym momentem jest wypowiedź Martina, który opisuje ciężar jaki na nim spoczywa. Jest świadom tego, że cokolwiek zrobi lub powie, odbija się szerokim echem i ma wpływ na wielu ludzi. Oczywiście tematów jest znacznie więcej, co tylko zachęca do obejrzenia!

Jeśli nadal smuci Was długość odcinka, to tutaj mam dobrą informację. Komentarz pod filmem głosi, że kolejny epizod pojawi się w najbliższy wtorek!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.