The Martin Garrix Show – Wielki finał drugiego sezonu!

26 Paź 2017

martin_garrix_ryan_tedder_collab

Podczas ostatnich tygodni z uwagą śledziliśmy cotygodniową serię, publikowaną na youtube’owym kanale Martina Garrixa, noszącą nazwę “The Martin Garrix Show”. Dla niewtajemniczonych – w serii tej można było zobaczyć życie Martina z tej drugiej, mniej znanej strony. Mówię tu chociażby o kulisach przygotowań do występów, czy rodzinny wyjazd na wczasy. Dla fanów artysty, jak i dla osób interesujących się EDM jest to niezła gratka!

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w tym przypadku, bowiem we wtorek na YouTube pojawił się dziesiąty i ostatni odcinek drugiego sezonu “The Martin Garrix Show”. W tym odcinku po raz kolejny zajrzeliśmy na Ibizę, a oprócz tego pojawiło się sporo ciekawych opowieści związanych z początkami występów Martijna na Białej Wyspie. Całość kończy się wizytą studiu STMPD Recording Studio, które ukazane było w trakcie budowy.

Nowy sezon pojawi się już wkrótce, choć dokładna data nie jest znana. Po sezonie drugim, oczekiwania z pewnością są bardzo wysokie. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na nowe odcinki!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor