Third Party zapowiedzieli swój debiutancki album “Hope”!

6 Gru 2016

third party
Wywodzący się z Liverpoolu duet Third Party, nie jest zbyt popularny popularny w naszym kraju. Swoją karierę zaczynali pod skrzydłami Steve’a Angello w wytwórni Size Records. Po niemal rocznej przerwie, w 2014 roku zapowiedzieli comiesięczne premiery swoich kolejnych piosenek i uruchomienie własnego sub-labelu o nazwie Release Recordings, który jest częścią Armada Music. W ten sposób ugruntowali swoją pozycję w branży EDM i stworzyli solidne podstawy do dalszego rozwoju.

O Third Party było głośno przy okazji współpracy z Martinem Garrixem przy utworze “Lions In The Wild”. Produkcja ta okazała się być niewątpliwym sukcesem. W samym serwisie YouTube, klip obejrzano ponad 18 mln razy! Podczas audycji w BBC Radio 1, Harry i Johny ogłosili, że wydają swój debiutancki album, który zostanie wydany nakładem Release Recordings w lutym 2017 roku. Płyta nosi nazwę “Hope” i będzie zawierał kilka wydanych singli, a także mnóstwo nowego materiału, który zostanie zaprezentowany już niebawem!

Wczoraj pojawił się teledysk do piosenki “Live Forever” promujący nowy album angielskiego duetu. Warto sprawdzić!

Third Party | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.