“This was Tomorrow”, czyli zapowiedź filmu dokumentalnego o Tomorrowland

6 Paź 2015

this-was-tomorrow-film-news

TomorrowWorld nadal boryka się z konsekwencjami swoich zaniedbań. Goście festiwalu, którzy nie zostali wpuszczeni na ostatni dzień imprezy, nadal czują się pokrzywdzeni i wypominają brak profesjonalizmu. Mimo to, organizatorzy Tomorrowland, postanowili ogłosić zapowiedź filmu dokumentalnego “This was Tomorrow”. Ma to być pełnometrażowa produkcja, która powstała z okazji dziesiątej rocznicy festiwalu, jak i pierwszego w historii, podbicia przez tę markę trzech kontynentów: Tomorrowland Brasil (Ameryka Południowa), TomorrowWorld (Ameryka Północna) i Tomorrrowland (Europa).

Premiera zapowiedziana jest na 26 listopada w hali widowiskowej Antwerp Sportpaleis, znajdującej się w Antwerpii w Belgii. Organizatorzy zapewniają noc pełną wrażeń, między innymi za sprawą Belgijskiej Orkiestry Narodowej, która zagra “Symphony of Unity”. Są to odegrane na żywych instrumentach, klasyki elektronicznej muzyki od takich gwiazd jak Tiesto, Armin van Buuren czy David Guetta.

Jeśli jesteście zainteresowani, to sprzedaż biletów rozpoczęła się wczoraj. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Tomorrowland.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.