“This Was Tomorrow” – Oficjalny trailer filmu dokumentalnego o Tomorrowland

this-was-tomorrow-trailer-2015-news

Każdy festiwal EDM może poszczycić się unikalną atmosferą, jaka budowana jest poprzez różnego rodzaju dekoracje, aranżacje kolorystyczne, zaawansowane sceny i oczywiście muzykę. Jednym z największych tego typu eventów na kuli ziemskiej jest Tomorrowland. Co roku, pod koniec lipca, miejscowość Boom położona w Belgii, zmienia się w świątynię elektronicznej muzyki. Fani z całego świata przybywają w to jedno miejsce, aby zobaczyć i usłyszeć swoich ulubionych DJ-ów/Producentów.

Jako, że początki Tomorrowland sięgają aż 2005 roku, to w tym roku impreza obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji, organizatorzy postanowili przygotować film dokumentalny, w którym przedstawiona zostanie historia festiwalu. Premiera filmu odbędzie się 26 listopada w hali widowiskowej Antwerp Sportpaleis, znajdującej się w Antwerpii w Belgii. Więcej informacji na ten temat znajdziecie – TUTAJ. Póki co możemy obejrzeć oficjalny trailer tej produkcji. W tle został użyty utwór Steve Angello “Children of the Wild”, który idealnie pasuje klimatem do poszczególnych ujęć z festiwalu. Warto również zacytować fragment trailera, gdzie wypowiada się Armina van Buuren.

“Mocno wierzę, że to czego teraz doświadczamy to coś więcej niż moda. To jest rewolucja! Myślę, że tylko z perspektywy czasu, historycy będą mogli stwierdzić, że ‘O! To wtedy muzyka wszystkich zjednoczyła.'” – Armin van Buuren

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.