“This Was Tomorrow” – Zobacz film dokumentalny o Tomorrowland zupełnie za darmo!

1 Gru 2015

this-was-tomorrow-film-news

Na początku października, w sieci pojawiły się pierwsze informacje o filmie dokumentalnym opowiadającym historię jednego z największych festiwali na naszej planecie – Tomorrowland. 26 listopada w hali widowiskowej Antwerp Sportpaleis, znajdującej się w Antwerpii w Belgii, odbyła się premiera filmu. Do tej pory był on dostępny jedynie dla szczęśliwców, którzy zdołali zakupić bilet na seans. Teraz jest on dostępny za darmo w internecie.

Przez 13 dni, na oficjalnej stronie Tomorrowland, można obejrzeć dokument w całości i to w jakości full HD. Zgodnie z opisem na YouTube, w filmie ukazane są 3 edycje Tomorrowland, opowieści gości festiwalu, oraz wywiady z między innymi takimi gwiazdami, jak: Armin van Buuren, Steve Angello i David Guetta.

Nie obejrzałem jeszcze całego filmu, więc nie mam na jego temat zdania, jednak soundtrack wygląda zachęcająco. “Children of the Wild” Steve’a Angello, “Reload” Sebastiana Ingrosso & Tommy’ego Trasha, czy “This Time We Can’t Go Home” Axwell Λ Ingrosso, to wystarczające powody, żeby poświęcić czas na seans.

https://www.youtube.com/watch?v=xFgAOXTWDD0

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.