Thom z Blasterjaxx ćwiczył z Fit Lovers

30 Lis 2019

Przeglądając wczorajsze Insta Stories, fani muzyki elektronicznej mogli się nieco zdziwić. Na profilu Blasterjaxx pojawiło się ujęcie z siłowni, ze wspólnego treningu z polską parą Fit Lovers.

Stare dzieje wiecznie żywe

Na Insta Stories Fit Lovers pojawiło się nagranie treningu Thoma z duetu Blasterjaxx. Nie mam wątpliwości kto to jest, ponieważ widnieje podpis z oznaczenie “trening z Blasterjaxx”.

Fit Lovers trenują z Blastrejaxx

Wiele osób podesłało mi screeny lub nagrania pytając “o co chodzi?”. Mam jedną teorię, być może zgodną z prawdą. Patrząc wstecz, jedyną osobą, która łączy Blasterjaxx i Fit Lovers jest Tom Swoon.

Blasterjaxx, Tom Swoon i Fit Lovers

W 2017 roku, w teledysku to utworu “Beside Me” Toma i Tungevaag & Raaban, gościnnie wystąpili właśnie Fit Lovers.

Również w 2017 roku, Swoon wydał wspólny kawałek z Blasterjaxx, który ukazał się nakładem Maxximize Records, sub-labelu Spinnin’ Records. Zapewne pamiętacie “All I Ever Wanted”, które cieszyło się sporą popularnością wśród polskich fanów EDM.

Moja teoria zakłada, że Fit Lovers poznali się z Blasterajxx właśnie poprzez Toma Swoona. Być może w planach była ścisła współpraca przy promocji kolejnych produkcji Swoona, a być może nawet kawałków z Thomem i Idirem.

Niestety, wszystkie te rozważania przekreśliła tragedia, do której doszło w Kliniskach Wielkich. W grudniu 2017 roku, Tom Swoon spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, a następnie został skazany na więzienie. Ostatecznie sąd przedłużył wyrok do 5 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.