Tiesto ujawnił tracklistę piątej części “Club Life”. Wiele nowości!

7 Wrz 2017

tiesto-creamfields-news

Od 2011 roku, jedna z legend muzyki Trance,  wydała cztery składanki spod szyldu “Club Life”, które okazały się wielkim sukcesem. Mowa tu o nikim innym, jak o Tijsu Verwestcie znanym jako Tiesto. “Club Life” jest głównie kojarzone z audycją Holendra, która ukazuje się co tydzień, w piątek. Oprócz tego, od ponad 6 lat, DJ zdecydował się na wypuszczanie kompilacji o takim samym tytule, lecz z dopiskami miast. Do tej pory były to Las Vegas, Miami, Sztokholm oraz Nowy Jork. Do 4 wydania serii, na płytach mogliśmy usłyszeć – oprócz autorskich utworów Holendra – takich artystów, jak: Martin Garrix, Hardwell, KSHMR, Dyro, Kaskade, MOTi i wielu innych. Ponadto w “Club Life Vol.3”, Tiesto przygotował specjalny remix dla Icona Pop do “I Love It”. Moim ulubionym utworem z tej właśnie serii, który najlepiej kojarzę jest “C’Mon” Tjisa i Diplo.

Po premierze czwartej części serii, przyszedł czas na kolejną. Składanka będzie przepełniona najnowszymi utworami Tiesto oraz jego gości. Na płycie usłyszymy, m.in.: Johna Christiana, Vassy, Dzeko oraz wychowanka Nickiego Romero – SWACQ. Pełną tracklistę znajdziecie poniżej:

1. Tiësto & KSHMR ft Talay Riley – Harder (Harder Intro Edit)
2. Tiësto & VASSY – Faster Than A Bullet
3. Tiësto & John Christian – Scream
4. Tiësto ft. StarGate & Aloe Blacc – Carry You Home (Tiësto’s Big Room Mix)
5. Tiësto – No Worries
6. Tiësto & Sevenn – Boom
7. Tiësto & Diplo – C’mon (John Christian Remix)
8. John Christian – Back To The Oldskool
9. Tiësto – Fat Beat
10. John Christian – Funkastarz
11. Tiësto & Dzeko – Crazy
12. John Christian – Revolt
13. Tiësto & SWACQ – Sumos
14. SWACQ – Guerrilla
15. Tiësto – Don’t Stop
16. SWACQ – The Impact
17. Tiësto, John Christian & SWACQ – Brola

Kompilację “Club Life Vol.5”, będzie promował utwór Tiesto oraz Johna Christiana pt. “Scream”. Jest to electro-house’owy kawałek, który zatrzęsie nie jednym festiwalem na świecie. Oficjalna zapowiedź jeszcze się nie pojawiła, lecz Holendrzy udostępnili 50 sekundową zapowiedź.

Data premiery płyty, to końcówka tego roku, a konkretnie 6 października. Czekam na nią z niecierpliwością, ponieważ sam posiadam pierwszą część “Club Life”, którą katuje do dziś!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor