Tiesto i KSHMR nadchodzą z nowy przebojem “Harder”!

23 maja 2017

kshmr-blad-news
“Secrets” autorstwa Tiesto i KSHMR można zaliczyć do grona udanych collabów. Grany w wielu stacjach radiowych przebój cieszy się na YouTube ponad 152 milionami odtworzeń. Myślę, że można pokusić się o stwierdzenie, że decyzja o współpracy z Tijsem, była jedną z tych najważniejszych w karierze KSHMRa. Od czasu premiery minęły, w co trudno uwierzyć, 2 lata, więc jest to dobry moment, aby ponownie połączyć siły.

W świecie EDM to szmat czasu, w związku z tym dwójka artystów postanowiła o sobie przypomnieć w nowym numerze. “Harder”, bo tak nazywa się ich nowy utwór, to dzieło zupełnie inne od wspomnianego wcześniej “Secrets”. Delikatne, stawiające na klimat brzmienia, idealnie pasują do nadchodzących wakacji. Nie zabrakło także wokalu rodem z Bollywood. Premiera została zaplanowana na 26 maja, w wytwórni Tiesto, czyli Musical Freedom!

Poniżej możecie przesłuchać ten kawałek:

Jednak to nie koniec dobrych wieści. Ostatnio KSHMR podzielił się – prawdopodobnie – owocem współpracy z Vini Vici, o którym nie tak dawno Was informowaliśmy.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.