Tiesto oczarowany sztuczkami “Magic of Y”. Nagranie z DLDK Poland!

28 Gru 2019

Pod koniec listopada odbyła się pierwsza edycja Don’t Let Daddy Know Poland, która gościła gwiazdy muzyki elektronicznej, w tym – Tiesto. Zanim jednak Tijs wszedł na scenę w Ergo Arenie, spotkał się polskim magikiem, który prowadzi kanał Magic of Y. Czy sztuczki Polaka przypadły do gustu Tiesto?

Sztuczki przed występem na DLDK Poland

Nie da się ukryć, że cała publika zebrana w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot, czekała na występ Tiesto. Jako żywa legenda, Tijs cieszy się popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych miłośników muzyki elektronicznej. W trakcie seta zaprezentował swoje nowe przeboje, ale nie zapomniał również o klasykach, jak “Traffic” czy też “Adagio for Strings”. Był to ukłon w stronę tych starszych fanów, którzy cenią go za dokonania w muzyce Trance.

Zanim jednak oczarował publikę, sam zaznał magii, bo spotkał się z polskim magikiem, który prowadzi kanał YouTube o nazwie Magic of Y. Zaprezentował on trzy sztuczki, które zaintrygowały i spodobały się Tiesto. Pierwsza z nich jest związana z lizakami, druga z kartami, a trzecia… sami zobaczcie!

DJ Tiesto w szoku!

Osobiście nie jestem fanem sztuczek, ale miło, że Tijs zgodził się na spotkanie przed występem na Don’t Let Daddy Know Poland. Przypomnę, że była to pierwsza edycja DLDK w Polsce, która gościła takie gwiazdy, jak Tiesto, Don Diablo, Sunnery James & Ryan Marciano, Mike Williams, Tyron Dixon, Gianluca Vacci, Melo Kids oraz Rudy. Wydarzenie okazało się sukcesem i wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku marka ta powróci do naszego kraju.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.