Czy Tiesto stoi za aliasem Marshmello?

21 Cze 2016

marshmello tijs

Podczas EDC Las Vegas 2016 wystąpiło naprawdę wielu DJów i producentów, w tym śmietanka gwiazd sceny EDM. Wśród nich pojawił się jeden z najpopularniejszych nowych muzyków, znany ze swojego charakterystycznego stroju i hełmu na głowie. Mam tutaj oczywiście na myśli Marshmello.

Spekulacje dotyczące tego, kim tak naprawdę jest ten twórca, trwają już od dłuższego czasu. Wiele wskazuje na to, że jest nim Chris Comstock, znany szerszej publiczności jako Dotcom. Swego czasu do dyskusji w swoim stylu włączył się deadmau5. Jednak ludzie wciąż nie mieli pewności, kto stoi za jednym z najmocniejszych debiutów ostatniego roku.

Pod koniec seta Marshmello podczas EDC stało się coś naprawdę ciekawego – DJ postanowił ujawnić swoją tożsamość, ściągając maskę. Na portalach społecznościowych zawrzało. Okazało się bowiem, że tym producentem miałby być… Tiesto!

https://www.youtube.com/watch?v=6WuP0jY6LxM

Sprawa jednak była dosyć podejrzana, ponieważ Marshmello nie ma holenderskiego akcentu, co mogłoby wykluczyć Tijsa z “krągu podejrzanych”. Po niedługim czasie jednak w internecie pojawiło się zdjęcie, które może jednoznacznie wskazywać, że cała sytuacja to był trolling ze strony tych dwóch producentów.

ClaOCozVYAIMwcA-1

Wszystko więc wskazuje na to, że serial pod tytułem “Kim jest Marshmello?” będzie trwać nadal.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor