Tiesto nie zagra na Ultra Music Festival 2020. Pierwszy raz od 2006 roku!

W tym roku w line-upie Ultra Music Festival nie ujrzymy jednej z ikon muzyki elektronicznej – Tiesto. Mimo, że artysta ten jest ściśle związany z UMF i ciężko sobie wyobrazić to wydarzenie bez jego występu, to wszystko wskazuje na to, że Tijs nie zagra na Ultra 2020. Informacja ta wyszła prosto od artysty, w jednym z komentarzy na Instagramie.

Ultra 2020 bez Tiesto w line-upie

Zaglądając do historii występów Tiesto na Ultra w Miami, brak jego aliasu w line-upie to wyjątkowo rzadkie zjawisko. Po raz pierwszy Tijs wystąpił na UMF w 2002 roku, czyli podczas drugiej edycji festiwalu w Bayfront Park (wcześniej impreza odbywała się na plaży). Aż ciężko uwierzyć, że do tej pory Tiesto opuścił tylko jedną edycję Ultra Music Festival i miało to miejsce w 2006 roku. Teraz, czyli 14 lat później, Tijs ponownie nie zawita na scenę Ultra w Miami.

Tiesto o występie na Ultra 2020

Fan: “Tiesto zagraj to na Ultra”
Tiesto: “Zagrałbym, ale w tym roku nie występuję na Ultra haha”

Zakładając, że nie jest to jakiś pokrętny żart, albo forma przygotowania do “występu niespodzianki”, to wychodzi na to, że nie usłyszmy Tiesto na Ultra 2020. Odkładając na bok kwestie biznesowe, być może powoli jesteśmy świadkami rotacji artystów, którzy robią sobie miejsce w line-upach festiwali. Młode pokolenie producentów muzycznych szturmem podbija serca słuchaczy, a dzięki mediom społecznościowym mogą w stosunkowo krótkim czasie zbudować własną markę. Może to jednorazowy przypadek, a być może nowy trend. Czas pokaże!

Jeśli chcecie jechać na Ultra Europe 2020 w towarzystwie innych miłośników muzyki elektronicznej, to sprawdźcie ofertę polskiej firmy Ultra Party Camp. Zapewniają w pełni zorganizowany wyjazd, który łączy w sobie zabawę na festiwalu i wypoczynek w Chorwacji. Jeśli chcecie zaoszczędzić 50 zł (na każdej z osób), to pamiętajcie aby skorzystać z kodu rabatowego: essentialmusic | Więcej informacji: http://bit.ly/UltraEurope2020EM

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.