Tiesto organizuje konkurs dla obiecujących talentów

26 Kwi 2015

tiesto-konkurs-main

Tiesto, to postać którą albo się kocha albo nienawidzi. Ciężko jednak nie zgodzić się z faktem, że miał i ma olbrzymi wpływ na wygląd obecnej sceny EDM. Biorąc pod uwagę, że odpowiada za odkrycie i rozwój takich gwiazd jak Hardwell, MOTi czy Martin Garrix, to można zgodzić się, że wie co robi. Również przełomowe dla gatunku Future House – “Gecko” – zostało wydane w Musical Freedom. Liczne sukcesy zachęciły Tiesto do wzięcia udziału w programie o nazwie “Your Shot”. Całe wydarzenie odbędzie się w Los Angeles, gdzie przez sześć tygodni będą trwały różne kursy oraz treningi dla wszystkich, którzy zostali wybrani spośród wszystkich zgłoszeń.

Najciekawsze są jak zawsze nagrody i nie są one byle jakie. Oprócz podgrzania publiczność przed występem Tiesto w Las Vegas, zwycięzca zagra również na scenie 7UP podczas Ultra Music Festival 2016. Czego można chcieć więcej? Cały program będzie dokumentowany poprzez serwis Vevo (10 odcinków). Poniżej macie link do strony “Your Shot” oraz filmik zachęcający do rejestracji.

WWW: http://www.yourshotusa.com/

https://youtu.be/ioGBME4FW38

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.