Tiësto otworzył nową wytwórnię muzyczną!

24 Kwi 2016

tiesto_deephouse_label

Tiësto to jeden z najbardziej znanych aliasów w przemyśle muzyki elektronicznej, który jest aktywny na rynku muzycznym od ponad 20 lat. Swoich sił próbował w wielu gatunkach muzycznych, z czego podstawy swojej marki zbudował na muzyce Trance.

Tijs posiada swoją własną wytwórnie – Musical Freedom, w której wydawane są co tydzień największe hity EDM. Tym razem Holender postanowił otworzyć kolejny label – AFTR:HRS, o czym poinformował we wpisach na profilach społecznościowych. Wspomniał również, że uwielbia lekkie klimaty, o czym może świadczyć jego najnowszy, deep house’owy remix piosenki “Faded” Alana Walkera.

Label będzie skupiać się głównie na gatunku jakim jest Deep House. Nie ma za wiele wytwórni zajmujących się tylko i wyłącznie takimi brzmieniami, więc jest to szansa na odkrycie wielu muzycznych talentów. Debiutancki utwór z AFTR:HRS miał premierę w ostatnim epizodzie “Dance Anthems” Danny’ego Howarda w BBC Radio 1.

“Uwielbiam grać deep house’owe i łagodniejsze numery w moim radioshow oraz podczas występów na żywo. Uwielbiam ich również słuchać ich kiedy jadę albo wychodzę późnym wieczorem/wczesnym rankiem. Chcę stworzyć nowy label, w którym będę wydawał tylko tego typu piosenki. Dzisiaj otwieram AFTR:HRS Records. Przygotujcie sie na wspaniałą muzykę!” – Tiësto

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor