Tiesto i Sikdope jeszcze w tym tygodniu wydadzą “My Whiste”!

2 Kwi 2019

Może przypadkiem, a być może celowo, ale podczas transmisji z Ultra Music Festival 2019 występ Tiesto został przedłużony o około 15 minut. Dzięki temu, dosłownie pod sam koniec relacji z głównej sceny UMF, mogliśmy usłyszeć efekt współpracy Dawida Kabacińskiego aka Sikdope z Tiesto. Usłyszeć podczas streamu z Ultra słowa legendy muzyki elektronicznej: “To mój nowy utwór z Sikdop’em”… Bezcenne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez EssentialMusic.pl (@essentialmusictv)

Oficjalna nazwa utworu, to “My Whistle” i ukaże on się już w najbliższy piątek, 5 kwietnia w wytwórni Musical Freedom. Muzyka to forma sztuki i każdy z Was ma pełne prawo do lubienia tej produkcji lub nie, jednak nie sposób kwestionować sukcesu Dawida. To właśnie on, jako pierwszy Polak w historii, wyda wspólny utwór z Tiesto. Jest to również ogromna promocja polskiej sceny muzycznej, która dzięki tej współpracy ma szanse na jeszcze większy rozwój!

“My Whistle” jest częścią EP-ki Tiesto o nazwie “Together”, która jako całość ukaże się również 5 kwietnia. W jej skład wchodzą utwory z Mesto, Lena Leon, Dzeko, John Christian, 7 Skies, Stoltenhoff, Aazar, SWACQ, i wspomnianym Sikdope’m.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.