Tiesto zagrał trzy niewydane utwory Avicii. Wyjątkowy epizod “Club Life”!

16 Lut 2020

W najnowszy epizodzie audycji “Club Life”, prowadzonej przez Tiesto, usłyszeliśmy trzy niewydane utwory Avicii. Niespodziewanie, w trackliście radio show pojawiły się tak ekskluzywne produkcje. W głowie rodzi się wiele pytań, jak na przykład, w jaki sposób Tiesto zdobył te kawałki? Dlaczego je zagrał? Jeśli cenicie twórczość Tima Berglinga, to warto przesłuchać ten wyjątkowy fragment audycji.

Niewydane utwory Avicii

W wielu audycjach gwiazd EDM pojawiają się przedpremierowe kawałki, jednak takich nowości nikt się nie spodziewał. W trakcie wydawałoby się jednego z wielu epizodów “Club Life”, Tiesto postanowił zagrać aż trzy niewydane utwory Avicii. Jak przyznał Tijs: “sam nie wiem skąd je mam”, co biorąc pod uwagę, że jakiś czas temu utwory te wyciekły do sieci – tym bardziej intryguje.

ZOBACZ WIĘCEJ

Cała prawda o Avicii. Wzruszający wywiad z ojcem Tima Berglinga!

Od około 33 minuty, możemy usłyszeć niewydane kawałki Avicii. Pierwszy z nich, to “I Wanna Be Free”, w którym wokalnie udziela się Aloe Blacc, znany z chociażby “SOS”.

Avicii – I Wanna Be Free (ft. Aloe Blacc)

Drugi z utworów również “wyciekł” do sieci i jest to “We Burn”. Tym razem wokalu użyczył Sandro Cavazza, który to współpracował również przy “Without You” czy też “Forever Yours”.

Avicii – We Burn (ft. Sandro Cavazza)

Trzeci z utworów zagranych przez Tiesto, to również “leak”, bo mowa o “Now That We Found Love”, w którym słyszmy Wyclef Jean. Na YouTube jest dostępny jedynie krótki fragment, jednak w audycji została zagrana znacznie dłuższa wersja.

Avicii – Now That We Found Love (ft. Wyclef Jean)

ZOBACZ WIĘCEJ

Martin Garrix o Avicii: "Ten styl życia nie był dla niego"

Niecodzienne zachowanie Tiesto

Cała sytuacja wydaje się co najmniej dziwna, bo to rzadkość, aby ktoś o statusie Tiesto grał utwory, które wyciekły do sieci i to zapewne bez zgody wytwórni. Tym bardziej, że w tym wypadku mówimy o twórczości artysty, który odszedł z tego świata.

W tym samym 672 epizodzie “Club Life”, znalazł się polski akcent w osobie Dawida Nowaka aka DNF. Tiesto zagrał jego nowy utwór “I’m Back”, który ukazał się w wytwórni CYB3PRVNK należącej do R3haba. Gratulacje! Pełną tracklistę audycji znajdziecie tutaj: https://1001.tl/20h9bv8k

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.