Tiesto zainwestował w dom spokojnej starości

30 Lis 2015

tiesto-breda-dom-opieki-news

Nie da się ukryć, że gwiazdy muzyki elektronicznej zarabiają olbrzymie pieniądze. Szczególnie teraz, kiedy EDM zyskuje coraz większą popularność, majątek topowych DJ-ów rośnie w oczach. Wielu z nich kupuje kolejny luksusowy samochód, posiadłość w Hollywood, czy nawet prywatny odrzutowiec. Na tle tych wszystkich transakcji, sporym zaskoczeniem jest nowy nabytek Tiesto. Postanowił on zainwestować w dom spokojnej starości.

Kompleks zawiera sześćdziesiąt mieszkań i znajduje się w jego rodzinnym mieście Breda, w Holandii. Tijs zapłacił za niego 8,9 mln euro, co biorąc pod uwagę jego oszczędności wysokości 80 mln euro, nie jest wielkim wydatkiem. Każdy apartament zawiera trzy sypialnie, oddzielne kuchnie, łazienki i balkony. Koszt wynajmu, to 750 euro za miesiąc.

Póki co, Tiesto nie zamierza tam mieszkać. Jego zachowanie może się wydawać nieco zaskakujące, jednak już w zeszłym roku zakupił nowy system audio, dla innego domu opieki w Bredzie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.