Pioneer traci kolejnego artystę. Tiesto zmienił sprzęt DJ-ski!

7 Cze 2017

tiesto-denon
Pioneer to uznana marka wśród DJ-ów i producentów muzycznych. Lwia część artystów zaczynała swoją przygodę z graniem w klubach właśnie na sprzęcie tej marki. Model CDJ-2000 jest wręcz legendarny i to nie bez powodu. Nastąpiło jednak poruszenie na tym skostniałym rynku. Denon zaczyna poważnie myśleć o zgarnięciu kawałka, tego jakże lukratywnego tortu.

Jednym z DJ-ów, która zdecydowała się na zmianę sprzętu jest holenderska supergwiazda – Tiesto. Przeszedł on pod skrzydła Denona i tym samym dołączył do szerokiego grona fanów tej marki. Nie jest on oczywiście jedynym artystą, który zdecydował się na taki krok. Wystarczy wymienić Laidback Luke’a, Olivera Heldensa czy Paul Oakenfold, którzy również korzystają ze sprzętu Denona.

Klientów z pewnością ucieszy fakt, że kończy się swego rodzaju monopol Pioneera, co zapewne zmusi do wprowadzenia innowacji i obniżki cen. Najlepiej na tym wyjdzie oczywiście nasza kieszeń, a przynajmniej taką mam nadzieję.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.