Tom Swoon powraca do korzeni. Nadchodzi nowy numer z duetem Blasterjaxx!

17 Sie 2017

tom-swoon-revealed-radio-news

Tom Swoon jest towarem eksportowym numer jeden, jeśli chodzi o polskich producentów muzycznych. W naszym kraju jest głównie kojarzony z brzmieniami Progressive House, a to dzięki takim utworom, jak “Ahead of Us”, “Here I Stand” czy “Wait”, uplasował swoją pozycję jako czołowa postać w tym gatunku.

W połowie 2016 roku, Dorian zwolnił nieco tempo stawiając na wolniejsze brzmienia. Zaczął eksperymentować z takimi gatunkami, jak Deep House (remix “I’m In Love” dla Djerema), Future House (“Phoenix” we współpracy z Belle Humble i DANK) czy Future Bass (Remode “Mirage” dla Shaan & Robert Falcon).

Jakiś czas temu na jego fanpage’u pojawiło się zdjęcie z opisem, które zapowiadało jego nowy numer z holenderskim duetem Blasterjaxx.


“Nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam owoc mojej współpracy z Blassterjaxx, który wychodzi 1 września! Zgadnijcie co to może być za gatunek?” – Tom Swoon

Kilka dni później, bo 13 sierpnia 2017 roku na facebookowym fanpage’u Doriana i wytwórni Blasterjaxx “Maxximize”, pojawiła się zapowiedź wyżej wspomnianego collabu.

Utwór nosi nazwę “All I Ever Wanted”. W numerze wyraźnie słychać, że Tom Swoon powrócił do korzeni, czyli do wspomnianego Progressive House. Energetyczny drop, słodka melodia oraz damski wokal przyprawiający o dreszcze – te czynniki decydują o tym, że nagranie ma szansę stać się światowym hitem!

Collab Holendrów i Polaka zostanie wydany nakładem Maxximize Records (Sublabel Spinnin’ Records) już 1 Września 2017 roku!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor