Tom Swoon – My Journey So Far (mini dokument)

25 Sty 2016

tom-swoon-youtube-news

Dorian Tomasiak aka Tom Swoon, to aktualnie najpopularniejszy polski producent na światowej scenie EDM. Do tej pory współpracował z największymi wytwórniami, jak Ultra Music, Protocol Recordings czy Spinnin’ Records. W naszym kraju zrobiło się o nim głośno za sprawą wywiadu w stacji TVN, gdzie opowiedział o początkach swojej kariery i życiowych osiągnięciach. W 2014 roku po raz pierwszy zagrał na Tomorrowland, a w listopadzie zeszłego roku, dostał również szansę zagrania guest mixa w radio show “Tiesto’s Club Life”.

Na profilu Doriana na YouTube, pojawił się lekko ponad 5 minutowy filmik zatytułowany “Tom Swoon – My Journey So Far”. Jest to mini dokument, w którym Swoon opowiada o totalnych początkach swojej przygody z muzyką. Materiał zawiera archiwalne ujęcia z dziecięcych lat, pierwszy lokal, w którym Tom grał jako DJ oraz szkołę do której uczęszczał. Oczywiście, nie zabrakło również komentarza i paru slajdów z aktualnych występów.

Cieszy fakt, że Polak odnosi takie sukcesy w branży muzycznej, a tym bardziej w muzyce elektronicznej. Pozostaje życzyć kolejnych sukcesów i rozwoju kariery!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.