Tom Swoon podsumował polską trasę #574 Tour. Sprawdź czy jesteś w filmie!

13 Wrz 2017

tom_swoon_tape_me

W połowie sierpnia Tom Swoon ogłosił listę miast, które odwiedzi w ramach trasy “#574 Tour”. Była to akcja zorganizowana wspólnie z firmą New Balance, dzięki której mogliśmy zobaczyć Doriana w najbliższej galerii handlowej. Polak pojawił się w sumie w sześciu miastach, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Ciężko o lepszą formę kontaktu z fanami niż bezpośredni dostęp do artysty, z którym można przybić piątkę, chwilę porozmawiać czy po prostu zrobić zdjęcie. Najpopularniejszych polski producent muzyczny, wywiązał się z założeń całej trasy i to z nawiązką. Na grupie Essential Music na Facebooku, wielu z Was pochlebnie wypowiadało się o całej akcji, a oprócz tego wstawialiście krótkie filmiki z wydarzenia.

New Balance postanowiło podsumować trasę filmem, który pojawił się na oficjalnym kanale YouTube. Przeszło trzy minuty ujęć z kolejnych miast i wiele twarzy zadowolonych fanów Swoona. W tle możemy usłyszeć utwory “All I Ever Wanted”, który Dorian wydał wspólnie z Blasterjaxx oraz “Sunny Days” Armina van Buurena w remixie Polaka.

Dziś kończy się możliwość głosowania w plebiscycie DJ Mag TOP 100 DJs, więc jeśli jeszcze nie oddaliście głosu, to może warto zagłosować na Toma Swoona?

Link do głosowania: top100djsvote.djmag.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.